Rozwód – samo to słowo brzmi złowieszczo i niechlubnie. Nie ma się co dziwić – rozpad małżeństwa zawsze jest swego rodzaju klęską i porażką w życiu osobistym. Przecież właśnie podejmujemy decyzję o zakończeniu wspólnego życia z osobą, której jeszcze jakiś czas temu przyrzekaliśmy wierność aż do śmierci.
Liczba rozwodów gwałtownie rośnie z roku na rok i wynika to z naszego tempa i stylu życia. Zajęci pogonią za materialnymi rzeczami, nie zajmujemy się budowaniem więzi rodzinnych.
Kiedy rozwód staje się problemem, najlepiej udać się do adwokata. Jest to osoba, która będzie reprezentować nas na rozprawie rozwodowej. przyda się zwłaszcza wtedy, kiedy nie możemy dogadać się co do warunków rozwodu.
Wystarczy wpisać w sieci hasło: adwokat rozwodowy Katowice, by po chwili otrzymać pełną listę osób działających w tym zakresie w naszym regionie.
Dobry adwokat pomoże szybko i sprawnie ustalić problematyczne spray, takie jak wysokość alimentów, opieka nad dziećmi, czy orzeczenie o winie za rozpad pożycia.