Mówi się, że najgorsza prawda jest lepsza od najbardziej zręcznego kłamstwa. Trudno się z tym nie zgodzić. Nikt nie lubi żyć w kłamstwie. Najbardziej bolesnym jest, kiedy nieuczciwe wobec nas są osoby, za które dalibyśmy uciąć sobie rękę, takie jak małżonek czy przyjaciel.
Kiedy bliska nam osoba zaczyna z dnia na dzień zmieniać swoje zachowanie i podejrzewamy, że nie jest wobec nas zupełnie szczera, ratunkiem może być dla nas agencja detektywistyczna.
Jest to miejsce, gdzie zespół wykwalifikowanych detektywów pracuje dzień i noc w poszukiwaniu prawy dla swoich klientów.
Detektyw jest osobą wyposażoną w specjalistyczny sprzęt, taki jak miniaturowe kamerki, wyjątkowo czułe mikrofony i cały zestaw przydatnych gadżetów.
Może okazać się, że w przypadku udowodnienia niewierności partnera, dowody zdobyte przez zatrudnionego specjalistę, mogą bardzo ułatwić przeprowadzenie sprawy rozwodowej.
Udowodnienie zdrady równe jest przypisaniu winy za rozpad małżeństwa zdradzającemu partnerowi. To zdecydowanie ułatwi podział majątku.